Par mums
“Rēzeknes Gaļas Kombināts” dibināts 2001.gadā. Šobrīd pēc saražotās produkcijas apjoma tas ieņem vadošās pozīcijas Latvijā.
Pirmajos darbības gados kombinātā strādāja 25 darbinieki un tika ražoti aptuveni 20 produktu veidi. Pašlaik kombinātā un ar to saistītos uzņēmumos strādā vairāk kā 700 darbinieku, kā arī tiek ražoti vairāk kā 300 dažādi produkti. Un tā nav galējā robeža. Mēs turpinām attīstīties.
500+
Darbinieki
12000 tonnas gadā
Ražošanas apjoms
14
Produktu grupas
300
Produktu veidi
2001
Dibināšanas gads
€40M
Gada apgrozījums
Ražošana, kas atbilst ES prasībām, un augstas kvalitātes produkti
Pārtikas produktu ražošana uzņēmumā atbilst ES prasībām, tāpēc “Rēzeknes Gaļas Kombināts” produkcija ir konkurētspējīga Eiropas tirgos.
Mēs varam lepoties ar to, ka esam praktiski neatkarīgs uzņēmums, jo uzņēmumā ir izveidots un darbojas noslēgts pilns ražošanas cikls. Kombinātam ir sava kautuve, savs transports, kas piegādā gatavo produkciju klientiem, kā arī savas laboratorijas, kas seko izejvielu un garšvielu kvalitātei.
Par ražošanu
Klienti
Mēs uzturam pastāvīgus kontaktus ar Latvijas un ārvalstu partneriem, kuriem izmantojot savu loģistiku regulāri nodrošinām produkcijas piegādes.
Mūsu pastāvīgie klienti ir veikalu tīkli un ēdināšanas uzņēmumi (Rimi, Maxima, Elvi), valsts iestādes un organizācijas (skolas, slimnīcas, bērnudārzi u.c.).
Eksports
Pateicoties kvalitātei, mūsu produkcija tiek sekmīgi realizēta ne tikai Latvijā, bet arī aiz tās robežām, piemēram, Igaunijā, Lietuvā, Vācijā, Baltkrievijā, Anglijā, Īrijā, Kiprā, Grieķijā, Spānijā, Zviedrijā, Azerbaidžānā u.c. valstīs..
Vācija
Baltkrievija
Igaunija
Krievija
Lietuva
Grieķija
Kipra
Lielbritānija
Īrija
Spānija
Azerbaidžāna
Kazahstāna
Zviedrija
Mēs uzskatām, ka augstākais mūsu produkcijas kvalitātes novērtējums ir nepārtraukti augošais pircēju skaits.
Kvalitāte
Garšīgi, dabīgi, augstas kvalitātes produkti no Latgales, kuri ražoti ar mīlestību – tas ir “Rēzeknes Gaļas Kombināta” piedāvājums ikdienas un svētku galdam!
“Rēzeknes Gaļas Kombināts” nodrošina produkcijas nemainīgu kvalitāti, labāko cenu un, pateicoties savai loģistikai, pēc vienošanās laicīgu produktu piegādi veikaliem.
Sortiments
“Rēzeknes Gaļas Kombināta” panākumu atslēga ir izejvielu kvalitāte, oriģinālas receptes, pievilcīgs produktu izskats un plašs un daudzveidīgs produktu klāsts. Katrs gaļas produktu cienītājs var atrast savu mīļāko produktu. Uzņēmums nepārtraukti seko mūsdienu tendencēm un izstrādā jaunus produktu veidus. “Rēzeknes Gaļas Kombināta” sortiments aptver vairāk kā 300 gaļas produktu izstrādājumus.
Bez E vielām
Mūsu tehnologi ir radījuši produktus, kas ir ne tikai garšīgi, bet arī veselīgi.
Produkti “bez E” nesatur konservantus, nitrīta sāli, garšas pastiprinātājus, soju, ĢMO vai krāsvielas. Ražojot šos produktus tiek izmantota tikai augstas kvalitātes cūkgaļa.
Misija
  • Piedāvāt patērētājiem plašu, daudzveidīgu, augstas kvalitātes produkcijas klāstu;
  • Nodrošināt uzņēmuma darbiniekus ar stabilu, izaugsmes iespējām bagātu darba vietu;
  • Nepārtraukti attīstīties un sasniegt arvien augstākus rezultātus;
  • Ilglaicīgas un stabilas attiecības ar patērētājiem, kas balstās uz godīgumu, atklātību un lojalitāti.
Vīzija
Saglabāt līderpozīcijas Latvijas gaļas pārstrādes uzņēmumu tirgū, nostiprināt savas pozīcijas ārvalstu tirgos, būt patērētāju vidū atzītam augstas kvalitātes produktu ražotājam un stabilam, uzticamam sadarbības partnerim.
Rūpes par sabiedrību
“Rēzeknes Gaļas Kombināts” regulāri atbalsta bērnus, studentus, vecāka gada gājuma cilvēkus, iesaistoties labdarības pasākumos, atbalstot projektus un ziedojot uzņēmuma ražoto produkciju. Uzņēmumam ir izveidojusies cieša sadarbība ar daudzām organizācijām, kuras ir kļuvušas par uzticamiem sadarbības partneriem dažādu projuktu realizācijā.
Mūsu balvas