Vēl 8 produkti pievienojas “karotīšu” pulkam

Šogad SIA “Rēzeknes gaļas kombināts” produktu klāstu papildinājis ar veselām 8 karotītēm – sešām Zaļajām un divām Bordo.

Bordo karotīte saņemta karsti kūpinātajai vistas gaļas ruletei un karsti kūpinātajiem vistu šķiņķīšiem. Savukārt, Zaļā karotīte apliecinās paaugstināto kvalitāti karsti kūpinātajam bekonam un cūku vaigiem, vārītajai un pusžāvētajai desai ar ķiplokiem, kā arī sasaldētiem cūku subproduktiem un sasaldētai, sadalītai cūkgaļai. Visi uzņēmuma produkti, kas saņēmuši "karotīti" ir attiecīgi zem produktu līnijas "Zaļā dakšiņa" vai "Bordo dakšiņa".

Nacionālās pārtikas kvalitātes shēmas (tuprmāk NPKS) mērķis ir veicināt kvalitatīvu lauksaimniecības un pārtikas produktu ražošanu un sniegt patērētājiem garantijas par saražotā produkta kvalitāti, nosakot papildprasības Eiropas Savienības tiesību aktos un Latvijas normatīvajos aktos noteiktajām vispārīgajām prasībām dzīvnieku vai augu izcelsmes produktu apritei. Zaļā karotīte un Bordo karotīte apliecina, ka šajā NPKS visi pārtikas aprites posmi ir izsekojami, produkta ražotājs ir sertificēts atbilstoši NPKS prasībām, un gala produkts ar NPKS norādēm – Zaļā karotīte vai Bordo karotīte – ir nonācis mazumtirdzniecībā.

Vairāk par karotītes produktiem, priekšrocībām un iegūšanas iespējām vari uzzināt: http://www.karotite.lv

Balvas 10.09.2019